פורום מערכות אזעקה-שאלות ותשובות כולל יעוץ


יש לכם שאלה בנושא אזעקה לבית ולעסק ? יש לכם תקלה במערכת האזעקה ? מתלבטים איזו מערכת אזעקה להתקין ? הגעתם למקום הנכון, כל התשובות באתר הלל מערכות 0505234244קרא עוד


אם גם לכם יש שאלה נא צרו קשר טלפוני עם יוסי 0505234244 או כתבו לנו ב- צור קשר 


שאלות נפוצות בנושא מערכות אזעקה.

שאלה: איך אני יכול להחליף מצבר במערכת האזעקה ?

תשובה: ניתן לרכוש דרכנו את המצבר, ואנו נסביר לך איך מבצעים את ההחלפה בצורה נכונה. במידה ואתה מעוניין שטכנאי יגיע אליך לביצוע ההחלפה ובדיקה מקצועית צור עמנו קשר, תודה.


שאלה: יש לי אזעקות שווא, הצופרים פועלים סתם, איך ניתן לתקן זאת ?

תשובה: בעיקרון המערכת לא פועלת סתם, כנראה שאחד האזורים כמו גלאי או מגנט תקולים וגורמים לאזעקה לפעול, כנראה שהגלאי נדלק בגלל רגישות יתר או שהתקלקל ודורש כיוון או החלפה.


שאלה: הפעלתי את מערכת האזעקה ואני לא שומע צופרים, מדוע ?

תשובה: במידה ואין צופרים לאחר זמן ההשהיה כשאתה מסתובב מול גלאים או פותח אזורים, כנראה שיש תקלה בצופרים או במערכת הבקרה, מומלץ לפנות לטכנאי, נא צור איתנו קשר, תודה.


שאלה: הקיבורד מצפצף ורשום בקיבורד, תקלת קו טלפון, בדקתי ויש לי קו, מדוע זה מתריע ?

תשובה: במידה והקו תקין לשיחות יוצאות, מומלץ להפעיל את האזעקה שוב ולבדוק שהתקלה נעלמה, במידה ועדיין המערכת לא מזהה קו יש לפנות לטכנאי, נא צרו קשר.


שאלה: איך מכבים את המערכת, אני מקיש את הקוד וזה לא נסגר ? 

תשובה: כנראה שאתה מקיש קוד שגוי, ניתן ללחוץ END או חזור, (בהתאם למערכת) ולאחר מכן להקיש את הקוד שוב, במידה וזה לא עוזר מומלץ להחליף את לוח המקשים/קיבורד, יש להזמין טכנאי.


שאלה: נורית תקלה מהבהבת לי בקיבורד של האזעקה, מה עושים ?

תשובה: נורית התקלה מלווה בדרך כלל עם צפצוף ותצוגה של גורם התקלה, במידה ומופיע סוללה, אז יש להחליף את הסוללה ( מצבר ) בחדשה. אם מופיע תקלת שעון, יש להגדיר מחדש שעה ותאריך.  במידה ומופיע זיכרון אזעקות, ניתן למחוק את הזיכרון ע"י לחיצה על מקש END (לחיצה ארוכה במערכות פימא) או בהתאם לסוג המערכת שיש לך, במידה ורשום תקלה אחרת, נא צור קשר לייעוץ.