מצבר מומלץ
מצבר מומלץ

מכירה או שירות ע"י טכנאי(מומלץ) למצבר נטען למערכת אזעקה לבתים ועסקים, המצבר שאנו מספקים מתאים לרוב המערכות כדוגמת מערכות פימא ועוד... החלפת מצבר יכולה להתבצע באופן אישי ( פנו אלינו לרכישת מצבר ) או ע"י הזמנת טכנאי שיבצע גם בדיקת תקינות המערכת וההטענה של המצבר. הלל מערכות - 0505234244קרא עוד


יש לכם סוללה חלשה ?

יש להחליף את המצבר לאזעקה

התקשרו - 0505234244 

או רשמו את בקשתכם

רכישת מצבר 12V איכותי ומקצועי מתאים לכל מערכות האזעקה כדוגמת פימא
 100 ש"ח + מע"מ

ניתן להזמין טכנאי לשרות ובדיקת תקינות הטענה והחלפת מצבר 350 ש"ח + מע"מ 


ניתן להתקשר כל יום בין 7 ל 23:00בדקו את תקינות המצבר שלכם: אם לא הייתה הפסקת חשמל ובתצוגה מופיע סוללה חלשה, יש להחליף מצבר.
בדקו לפחות פעמיים בשנה את המצבר, הפעילו את מערכת האזעקה עד לשמיעת צופרים.
הפסיקו את החשמל הראשי, אם עוצמת הצופרים ירדה או פסקה, משמע שיש לכם תקלת מצבר.
סיבות למצבר חלש : המצבר תקול או התיישן, מעל שנתיים בשימוש, תקלה במטען המצבר מפני שהמצבר לא הוחלף בזמן או הפסקת חשמל ארוכה.
באם הייתה הפסקת חשמל ארוכה, כעבור שעתיים מחזרת החשמל, בדקו שוב, אם עדיין מוצגת תקלה, במידה וכן רכשו מאיתנו מצבר והחליפו בעצמכם או התקשרו להזמין טכנאי 0505234244

לידיעה כללית: הגורם הראשון לפגיעה בתפקוד האזעקה היא תקלת מצבר
נורית תקלת מצבר דולקת ? אל תתעלמו ממנה.
זכרו - מצבר לא תקין או לא מותאם למערכות אזעקה-יכול לפגוע בתפקוד האזעקה ולנזק לכלל המערכת. מומלץ להחליף מצבר כל שנתיים.

התקשרו - 0505234244 

או רשמו את בקשתכם


ניתן לרכוש את המצבר מרמת גן או להזמין שרות להחלפת מצבר: ברמת גן, בר"ג, בת"א , בתל אביב, בפ"ת, בפתח תקווה, בגבעתיים, בחולון, באזור, ברמת השרון, ברמה"ש, בהוד השרון, בכ"ס, ברעננה, באור יהודה, בקרית אונו, בגני תקווה, בכפר אזר, בכפר אז"ר, בגני יהודה, בלוד, בגבעת שמואל, בב"ב, בבני ברק, בבית דגן, ביהוד מונסון, בבת ים,  בראשל"צ, בראשון לציון, בראש העין, ברחובות, בנס ציונה, ולכל אזור המרכז המורחב.