אזעקה פימא - פורס - FORCE


מערכת פימא הינה מובילה בתחום פיתוח וייצור מערכות לגילוי פריצה ואזעקה. הכולל סל מוצרים נרחב למערכות אזעקה קווית או אלחוטית, שמותקנות בצורה מקצועית ע"י הלל מערכות 0505234244קרא עוד


חברת פימא הפסיקה את הייצור של כל המערכות הקודמות, כמו הנטר וקפטן, לכן מומלץ לפנות אלינו כדי לקבל את המוצר החדש ביותר של פימא.

מערכת האזעקה הטובה והחדישה ביותר- פימא פורס-32-FORCE עד 32 אזורים, כולל חייגן ואופציה לאפליקציה, או פימא פורס-144-FORCE עד 144 אזורים כולל חייגן ואפליקציה, או פימא פורס-לייט-FORCE-Lite עד 56 אזורים ללא חייגן.

מבצע לשדרוג או התקנה חדשה: אזעקה משולבת קווית אלחוטית

מערכת אזעקה פורס-32-FORCE עד 32 אזורים, קיבורד פורס בעברית, כרטיס רשת, מרחיב אזורים אלחוטי, גלאי נפח אלחוטי, צופר, מצבר וחייגן.  (אופציות: כל גלאי/שלט 200 ש"ח, אפליקציה 500 ש"ח, גלאי עשן אלחוטי 370 ש"ח )

החל מ: 1,790 ש"ח + מע"מ, ע"י טכנאי מקצועי ומוסמך

 ניתן להתקשר כל יום בין 7 ל 23:00    

0505234244  או כתבו לנוהמערכת החדשה והמושלמת מבית פימא - פורס - FORCE עד 144 אזורים.

מערכת האזעקה פימא פורס נחשבת למתקדמת ולמקצועית ביותר בארץ.

המערכת משלבת את כל האפשרויות - כולל ציוד קווי, ציוד אלחוטי  ומערכת לשבת, קיצור דרך להפעלה ל 6 קבוצות אזורים שונות לנוחות ותפעול קל בזמן יציאה או מצבי לילה שונים, על פי דרישת הלקוח ( תכנות ע"י הלל מערכות).

המערכת כוללת כרטיס רשת מובנה עבור אפליקציה pimalink 3.0 לתפעול ולקבלת תגובות בזמן אמת מהמערכת, ישירות לטלפון הנייד שלכם. ( חובה לחבר כבל רשת מהראוטר או בעזרת אקסס פויינט/מגדיל טווח ) הלקוח יכול להוסיף את כל בני הבית להתחברות לאפליקציה. בעצם הטלפון הופך למעיין קיבורד נייד או רמקול נייד, כדי לשמוע אם האזעקה פועלת או אם הפעילו את המערכת או כיבו אותה וכמובן שליטה על המערכת מכל מקום בעולם  ( תכנות ראשוני ע"י הלל מערכות ) 

קבלת תגובות לנייד: הפעלה או כיבוי מערכת, תקלות, אפשרות צפייה במצב המערכת אם היא מופעלת או כבויה, הפעלה ל 6 מצבי הפעלה שונים, צפייה בתקלות ובמצב האזורים עם אפשרות לנטרול אזור תקול, הפעלת יציאות לאביזרים שונים ועוד.....  מידע מדהים ללקוח בכל זמן נתון.

לוחות מקשים ברורים ופשוטים להבנה klt500 עם מקשי מגע,  klr500 עם מקשי גומי ( מומלץ ) וכמובן מאפליקציה בנייד.

מרחיב אלחוטי wrf143 לגלאי פימא או wrb143 לגלאי ויסוניק, להתקנת ציוד אלחוטי, גלאים אלחוטיים או שלטים.

מרחיבי אזורים: פנימיים או חיצוניים עם או בלי ספק כח ומצבר.  ( החל מ 500 ש"ח )

מודול סלולארי במקום קו טלפון, דור 3  CLM302 תומך ב 2 כרטיסי סים כולל אנטנה ( 1,200 ש"ח )

תכנות מערכת מתבצע דרך הקיבורד או ממחשב מרוחק ( ללא כבלים כלל ) באותה רשת, ממחשב מרוחק בענן או בצימוד.

מערכת פימא פורס FORCE 32, השייכת לסדרת מערכות ה- FORCE, היא מערכת אזעקה אידאלית לבתים פרטיים ולעסקים קטנים.

המערכת כוללת 8 אזורים מובנים ויכולת להתרחב לעד 32 אזורים מתוכם 24 אזורים אלחוטיים ותומכת בערוצי דיווח בטלפון, בסלולר, ברדיו וברשת האינטרנט* עבור אפליקציה..

מאפיינים

 • עד 32 אזורים, מתוכם עד 24 אזורים אלחוטיים
 • עד 32 משתמשים
 • עד 16 אנשי קשר
 • עד 4 מדורים
 • חייגן טלפון 
 • עד 8 לוחות מקשים
 • 4 מצבי דריכת בית
 • לוח מקשים LCD גרפי 7 שורות
 • תפריטי עזרה למשתמש ולמתקין
 • אפליקציית PIMAlink 3.0 ( כרטיס רשת מובנה )לשליטה מרחוק כולל אימות בוידאו
 • מארז מתכת מתקדם לנוחות ההתקנה

 ⃰ יש לפתוח בתשלום נוסף, כרטיס רשת לדיווח ברשת האינטרנט עבור אפליקציה.

מפרט על מערכות פורס:https://www.pima-alarms.com/wp-content/uploads/FORCE-brochure-06-2019-hebrew-screen.pdf

השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם בהקדם 


התקשרו - 0505234244 

ביצוע ע"י טכנאי מערכות אזעקה מקצועי ומוסמך, מתקן את כל סוגי מערכות האזעקה, תיקון אזעקה לעסק. תיקון מערכות אזעקה לבית, החלפת אזעקה תוספות ושדרוגים לאזעקה, שרות מקצועי ואדיב במחיר הוגן. 

מתן שרות והתקנה למערכת אזעקה: ברמת גן, בר"ג, בת"א , בתל אביב, בפ"ת, בפתח תקווה, בגבעתיים, בחולון, באזור, ברמת השרון, ברמה"ש, בהוד השרון, בכ"ס, ברעננה, באור יהודה, בקרית אונו, בגני תקווה, בכפר אזר, בכפר אז"ר, בגני יהודה, בלוד, בגבעת שמואל, בב"ב, בבני ברק, בבית דגן, ביהוד מונסון, בבת ים,  בראשל"צ, בראשון לציון, בראש העין, ברחובות, בנס ציונה, ולכל אזור המרכז המורחב.